Nameday (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: About
is: Um

en: Short date format
is: Stutt dagsetningasnið

en: Medium date format
is: Miðlungs dagsetningarsnið

en: Long date format
is: Langt dagsetningarsnið
