Nameday (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Date format
it: Formato data

en: Other
it: Altro

en: About
it: Informazioni

en: Custom date format
it: Formato data personalizzato

en: Short date format
it: Formato data breve

en: Medium date format
it: Formato data medio

en: Long date format
it: Formato data lungo
