Nameday (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە

en: Short date format
ku: شێوازی کورتکراوەی بەروار

en: Medium date format
ku: شێوازی بەرواری مامناوەندی

en: Long date format
ku: شێوازی بەرواری درێژ
