Nameday (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Date format
oc: Format de data

en: Other
oc: Autre

en: About
oc: A prepaus

en: Custom date format
oc: Format de data personalizat

en: Short date format
oc: Format cort de las datas

en: Medium date format
oc: Format mejan de las datas

en: Long date format
oc: Format long de las datas
