Nameday (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Other
sk: Ostatné

en: About
sk: Informácie o

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu

en: Short date format
sk: Krátky formát dátumu

en: Medium date format
sk: Stredný formát dátumu

en: Long date format
sk: Dlhý formát dátumu
