Nameday (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: About
sl: O modulu

en: Short date format
sl: Format kratkega zapisa datuma

en: Medium date format
sl: Format navadnega zapisa datuma

en: Long date format
sl: Format dolgega zapisa datuma
