Nameday (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione

en: Short date format
sq: Formati i shkurtër i datës

en: Medium date format
sq: Formati mesatar i datës

en: Long date format
sq: Formati i gjatë i datës
