Nameday (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: About
ta: பற்றி

en: Custom date format
ta: விருப்ப தேதி வடிவம்

en: Short date format
ta: குறு நாள் படிமம்

en: Medium date format
ta: தகுந்த நாள் படிமம்

en: Long date format
ta: நீள் நாள் படிமம்
