Nameday (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Other
tr: Diğer

en: About
tr: Hakkında

en: Custom date format
tr: Özelleştirilmiş tarih biçimi

en: Short date format
tr: Kısa tarih biçimi

en: Medium date format
tr: Orta uzunlukta tarih biçimi

en: Long date format
tr: Uzun tarih biçimi
