Nameday (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Date format
uk: Формат дати

en: Other
uk: Інше

en: About
uk: Про модуль

en: Custom date format
uk: Власний формат дати

en: Short date format
uk: Короткий формат дати

en: Medium date format
uk: Середній формат дати

en: Long date format
uk: Довгий формат дати

en: Show date in the name day
uk: Показувати дату в іменинах

en: Name day
uk: Іменини

en: Shows a block with actual name day
uk: Показує блок з актуальними іменинами
