Nameday (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Date format
be: Фармат даты

en: Day
be: Дзень

en: Other
be: Іншыя

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна

en: About
be: Аб

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты
