Nameday (8.x-1.1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Settings
br: Arventennoù

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Hour
br: eurvezh

en: Minute
br: munutenn

en: About
br: Diwar-benn
