Nameday (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Date format
eu: Data formatua

en: Day
eu: Eguna

en: Other
eu: Bestea

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Custom date format
eu: Egokitutako data formatua
