Nameday (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Day
fa: روز

en: Other
fa: ساير

en: Hour
fa: ساعت

en: Minute
fa: دقیقه

en: About
fa: درباره

en: Custom date format
fa: قالب سفارشی تاریخ
