Nameday (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Day
et: Päev

en: Other
et: Muu

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: About
et: Programmist

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming
