Nameday (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Day
fi: Päivä

en: Other
fi: Muu

en: Hour
fi: Tunti

en: Minute
fi: Minuutti

en: About
fi: Tietoja

en: Custom date format
fi: Mukautettu päivämäärämuoto
