Nameday (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Day
hi: दिन

en: Other
hi: अन्य

en: Hour
hi: घंटा

en: Minute
hi: मिनट

en: About
hi: के बारे में

en: Custom date format
hi: अपने अनुसार तिथि प्रारूप
