Nameday (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Day
lv: Diena

en: Other
lv: Citi

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: About
lv: Par

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts
