Nameday (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Date format
oc: Format de data

en: Day
oc: Jorn

en: Other
oc: Autre

en: Hour
oc: Ora

en: Minute
oc: Minuta

en: About
oc: A prepaus

en: Custom date format
oc: Format de data personalizat
