Nameday (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Date format
ro: Format dată

en: Day
ro: Zi

en: Other
ro: Altele

en: Hour
ro: Oră

en: Minute
ro: Minut

en: About
ro: Despre

en: Custom date format
ro: Format de dată personalizat
