Nameday (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Day
sk: Deň

en: Other
sk: Ostatné

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: About
sk: Informácie o

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu
