Nameday (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Day
ar: باليوم

en: Other
ar: آخر

en: Hour
ar: الساعة

en: Minute
ar: الدقيقة

en: About
ar: حول
