Nameday (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Day
az: Gün

en: Other
az: Digər

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: About
az: Haqqında

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı
