Nameday (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Date format
ca: Format de la data

en: Day
ca: Dia

en: Other
ca: Altres

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: About
ca: Detalls

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat
