Nameday (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Date format
es: Formato de fecha

en: Day
es: Día

en: Other
es: Otro(s)

en: Hour
es: Hora

en: Minute
es: Minuto

en: About
es: Acerca de

en: Custom date format
es: Formato de fecha personalizado
