Nameday (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Day
jv: Dina

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani
