Nameday (8.x-1.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី
