Nameday (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Day
kn: ದಿನ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: Minute
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
