Nameday (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Date format
nn: Datoformat

en: Day
nn: Dag

en: Other
nn: Andre

en: Hour
nn: Time

en: Minute
nn: Minutt
