Nameday (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Date format
pl: Format daty

en: Day
pl: Dzień

en: Other
pl: Inne

en: Hour
pl: Godzina

en: Minute
pl: Minuta

en: About
pl: O stronie

en: Custom date format
pl: Własny format daty

en: Show date in the name day
pl: Pokaż datę przy imieninach

en: Name day
pl: Imieniny
