Nameday (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Day
el: Ημέρα

en: Other
el: Άλλο

en: Hour
el: Ώρα

en: Minute
el: Λεπτό

en: About
el: Περί

en: Custom date format
el: Προσαρμοσμένη μορφή ημερομηνίας
