Nameday (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Date format
fr: Format de date

en: Day
fr: Jour

en: Other
fr: Autre

en: Hour
fr: Heure

en: About
fr: À propos

en: Custom date format
fr: Format de date personnalisé
