Nameday (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Date format
gl: Formato de data

en: Day
gl: Día

en: Other
gl: Outro

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: About
gl: Información

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data
