Nameday (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Day
he: יום

en: Other
he: אחר

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: About
he: אודות

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית
