Nameday (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Date format
it: Formato data

en: Day
it: Giorno

en: Other
it: Altro

en: Hour
it: Ora

en: Minute
it: Minuto

en: About
it: Informazioni

en: Custom date format
it: Formato data personalizzato
