Nameday (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Day
ja: 日

en: Other
ja: その他

en: Hour
ja: 時

en: Minute
ja: 分

en: About
ja: アバウト

en: Custom date format
ja: 独自の日付表示形式
