Nameday (8.x-1.4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Day
ne: दिन

en: About
ne: बारेमा

en: Custom date format
ne: अनुकूलन मिति ढाँचा
