Nameday (8.x-1.4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Day
ps: ورځ

en: Other
ps: نور

en: Hour
ps: ګړی

en: Minute
ps: دقيقه

en: About
ps: په اړه
