Nameday (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Date format
pt: Formato da data

en: Day
pt: Dia

en: Other
pt: Outros

en: Hour
pt: Hora

en: Minute
pt: Minuto

en: About
pt: Sobre

en: Custom date format
pt: Formato de data personalizado
