Nameday (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sr: Подешавања

en: Date format
sr: Формат датума

en: Day
sr: Дан

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут

en: Custom date format
sr: Прилагођен формат датума
