Nameday (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Day
vi: Ngày

en: Other
vi: Khác

en: Hour
vi: Giờ

en: Minute
vi: Phút

en: About
vi: Giới thiệu

en: Custom date format
vi: Định dạng ngày tùy chỉnh
