Nameday (8.x-1.4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Day
cy: Dyddiad

en: Other
cy: Arall

en: Hour
cy: Awr

en: Minute
cy: Munud

en: Custom date format
cy: Addasu fformat dyddiad
