Naming Conventions (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Development
am: ልማት

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: ID
am: አይዲ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Block
am: ጥምር

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት

en: UUID
am: ዩዩአይዲ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
