Naming Conventions (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Categories
kk: Категория

en: Weight
kk: Салмағы

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Modules
kk: Модульдер

en: Menu
kk: Мәзір

en: Block
kk: Блок

en: Edit category
kk: Категорияны өңдеу
