Naming Conventions (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Top
km: កំពូល

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Block
km: ប្លុក

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Role
km: តួនាទី

en: Edit category
km: កែសម្រួល​ប្រភេទ

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
