Naming Conventions (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Weight
ps: وزن

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: Block
ps: غونډ

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Role
ps: ونډه

en: Text format
ps: متن بڼه
