Naming Conventions (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Weight
ta: நிறை

en: Category
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: Path
ta: பா​தை

en: Menu
ta: பட்டி

en: Block
ta: கட்டம்

en: Edit category
ta: வகையினைத் தொகுக்க
