Naming Conventions (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Edit category
dz: དབྱེ་རིམ་འདི་ཞུན་དག་འབད་
