Naming Conventions (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Role
gu: હોદો

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી

en: Comment type
gu: ટિપ્પણીનો પ્રકાર
