Naming Conventions (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Modules
my: Module များ

en: Menu
my: မီနူး

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
